-->

Παρασκευή, 21 Νοεμβρίου 2014

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports και Eurosport από 21 έως 30 Νοεμβρίου 2014

Σας παρουσιάζουμε τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών novasports και Eurosport, από 21 έως και τις 30 Νοεμβρίου 2014.

21-11-14

10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)


13:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1 H2O: Αμπου Ντάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee E. Bompard-Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)

19:30 Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ Πόλο Γυναικών: Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός (Novasports 3)

19:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 4)

21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα Μάλαγα-Τσεντεβίτα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Σάσαρι-Νίζνι (Novasports 3)

21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Μετς-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22-11-14

10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

11:30 AUSTRALIAN FOOTBALL - Intl Rules Series, Αυστραλία (Eurosport 2)

14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee Bompard - Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Πανιώνιος (Novasports 3)

16:00 Α1 Μπάσκετ Γυναικών: ΠΑΟ-Ελληνικό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee Bompard-Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)

16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ομάδες, Klingenthal (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 4)

17:00 Basket League: ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΕΚ (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Ατρόμητος (Novasports 6)

17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά-Λιόν (Novasports 7)

18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

19:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee E. Bompard-Ελεύθερος χορός (Eurosport 2)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Volley League ΟΠΑΠ: Eθνικός Αλεξ.-ΑΕΚ (Novasports 4)

20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντόρτρεχτ (Novasports 7)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Καέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Αγιαξ-Χερενφέιν (Novasports 3)

22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT WORLD GP - GP Final (Eurosport/Eurosport HD)

22:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)

23-11-14

11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Φάση των 16, Γερμανία (Eurosport 2)

12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ατομικό ανδρών, Klingenthal (Eurosport/Eurosport HD)

14:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Προημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Trophee Eric Bompard - Γκαλά (Eurosport 2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Ημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΑΟΚ (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 4)

17:30 Basket League: Παναθηναϊκός-ΚΑΟΔ (Novasports 3)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπο0λης-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Τελικός, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Best of Super League (Novasports 24 HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

24-11-14

10:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες-Όμιλοι, Γερμανία-Δανία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες-Όμιλοι, Σκωτία-Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες-Όμιλοι, Ρωσία-Σκωτία (Eurosport 2)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-11-14

13:15 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Ομιλοι: Ρωσία - Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE - Φάση ομίλων: Μαν. Σίτι – Μπάγερν (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες-Ομιλοι: Νορβηγία - Σουηδία (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 UEFA Champions League: ΤΣΣΚΑ-Ρόμα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:00 UEFA Champions League: ΜΠΑΤΕ-Πόρτο (Novasports 3)

20:00 Eurocup: Ζιελόνα Γκόρα-ΠΑΟΚ (Novasports 7)

20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων: Ζιέλονα Γκόρα – ΠΑΟΚ (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γυναίκες - Ομιλοι: Ρωσία - Σκωτία (Eurosport/Eurosport HD)

21:35 UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: ΑΠΟΕΛ-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Σ.-Μπάγερν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Σάλκε-Τσέλσι (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Παρί Σ. Ζερμέν-Αγιαξ (Novasports 6)

21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων: Ρέτζιο Εμίλια - Παρί (Eurosport 2)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-11-14

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες-Ομιλοι: Νορβηγία - Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Απόλλων Αρναίας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Ομιλοι: Σκωτία - Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Κίμκι-Ολίμπια Λιουμπλιάνας (Eurosport 2)

19:00 UEFA Champions League: Ζενίτ-Μπενφίκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων: Μπεσίκτας - Ζενίτ (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:35 UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Αρσεναλ-Ντόρτμουντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μάλμε-Γιουβέντους (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Βασιλεία-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Λουντογκόρετς-Λίβερπουλ (Novasports 6)

21:45 UEFA Champions League: Λεβερκούζεν-Μονακό (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

27-11-14

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Φάση ομίλων (Eurosport/Eurosport HD)

11:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Λιθουανία (Novasports 7)

15:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες - Τάι Μπρέικ (Eurosport 2)

17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Προκριματικά HS 142, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 UEFA Europa League: Διναμό Μόσχας-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Σλοβενία (Novasports 7)

19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 UEFA Europa League: Κράσνονταρ-Λιλ (Novasports 3)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Νεπτούνας (Novasports 7)

20:00 UEFA Europa League: Γκινγκάμπ-Φιορεντίνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

20:00 UEFA Europa League: Βόλφσμπουργκ-Εβερτον (Novasports 6)

20:45 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Αγώνες Play-off (Eurosport/Eurosport HD)

21:00 Pre Game Αστέρας Τρίπολης-Μπεσίκτας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Ούνιξ Καζάν (Novasports 7)

22:05 Αστέρας Τρίπολης-Μπεσίκτας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:05 UEFA Europa League: Τότεναμ-Παρτίζαν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Βιγιαρεάλ-Γκλάντμπαχ (Novasports 6)

00:00 Europa League Live! (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

28-11-14

07:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)

09:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Σύντομο γυναικών (Eurosport 2)

12:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)

14:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ημιτελικά (Eurosport/Eurosport HD)

15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ - Ντέλχι Ντάιναμος - Μουμπάι Σίτι (Eurosport 2)

17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Νίζνι-Ζαλγκίρις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Σάσαρι (Novasports 6)

20:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Ρουμανία (Novasports 7)

20:30 Ευρωλίγκα: Τσεντεβίτα-Λιμόζ (Novasports 4)

20:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Μικρός τελικός – Ανδρες & Γυναίκες (Eurosport 2)

21:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 24 HD)

21:00 Ευρωλίγκα: ΠΑΟ-Μπάγερν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Γαλατασαράι (Novasports 6)

22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ - King of Kings, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

22:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

29-11-14

08:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)

09:00 Αγώνες Ιστιοπλοϊας: Alpari Monsoon Cup Μαλαισία (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

11:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - HS 142, Kuusamo/Φινλανδία
(Eurosport/Eurosport HD)

11:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Ελεύθερο ανδρών (Eurosport 2)

12:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Γυναίκες - 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)

12:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ανδ./Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)

13:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Διπλά - 1η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)

13:20 Ενόργανη Γυμναστική: FIG World Cup Στουτγάρδη (Novasports 4)

14:30 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-Διπλά - 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Πλατανιάς (Novasports 3)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP - 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)

15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - HS 142, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Λιόν (Novasports 3)

18:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Τελικός ανδρών (Eurosport 2)

18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Γιγ. Τεχν. κατάβαση γυναικών, Aspen (Eurosport/Eurosport HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Volley League ΟΠΑΠ (Novasports 3)

20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ελεύθ. κατάβαση ανδρών, Lake Louise (Eurosport/Eurosport HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP - 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Γιγ. Τεχν. κατάβαση γυναικών, Aspen (Eurosport/Eurosport HD)


30-11-14

08:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Γκαλά (Eurosport 2)

09:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-HS 142, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

10:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - 10χλμ Κλασσικό γυναικών, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)

11:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ανδρες - 1η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)

12:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ανδρες - 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)

12:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - 15χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)

13:20 Ενόργανη Γυμναστική: FIG World Cup Στουτγάρδη (Novasports 4)

14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-2x7Km500 Ομάδες, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιλ (Novasports 3)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP - 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 Mini Euro 2014: Α’ Ημιτελικός (Novasports 7)

16:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Μικτή σκυταλοδρομία, Ostersund (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 Basket League: ΚΑΟΔ-Ολυμπιακός (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 4)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Νίκη Βόλου (Novasports 6)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ (Novasports 7)

18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Τεχνική κατάβαση γυναικών, Aspen (Eurosport/Eurosport HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Super - G ανδρών, Lake Louise (Eurosport/Eurosport HD)

21:00 Mini Euro 2014: Μικρός Τελικός (Novasports 7)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP - 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)

21:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ - Σαο Πάολο, Βραζιλία (Eurosport/Eurosport HD)

22:00 Mini Euro 2014: Τελικός (Novasports 7)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Best of Super League (Novasports 24 HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Σ. Ετιέν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP - 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

2018

Όροι χρήσης οπτικοακουστικών μέσων στην σελιδα μας

Όροι χρήσης οπτικοακουστικών μέσων στην σελιδα μας
ΕΒΡΟΣ-ΘΡΑΚΗ 2015
http://ebroradio.blogspot.gr/
Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων

Ευρωπαϊκή Οδηγία 2000/31/ΕΚ άρθρο 15 Απουσία γενικής υποχρέωσης ελέγχου αφορά τα άρθρα 12,13,14 της Οδηγίας, όπου το άρθρο 14 είναι η Φιλοξενία!

Απουσία γενικής υποχρέωσης ελέγχου αναφέρεται ότι οι φορείς [πρόσωπα, ομάδες προσώπων, σύλλογοι, οργανισμοί κτλ. (θεσμοθετημένοι ή μη) που αναπτύσσουν κοινωνικές, πολιτικές, πολιτιστικές, κ.λπ. δραστηριότητες] δεν έχουν γενική υποχρέωση ελέγχου των πληροφοριών που μεταδίδουν ή αποθηκεύουν ούτε γενική υποχρέωση δραστήριας αναζήτησης γεγονότων ή περιστάσεων που δείχνουν ότι πρόκειται για παράνομες δραστηριότητες. Η νομοθεσία λαμβάνοντας υπόψη την εντελώς διαφορετική φύση του συμμετοχικού διαδικτύου από αυτή των παραδοσιακών μέσων, έχει απαλλάξει τους υπεύθυνους των διαδικτυακών τόπων από την υποχρέωση προληπτικού (που πραγματοποιείται, που εφαρμόζεται για να αποτρέψει, να εμποδίσει την εμφάνιση, την εκδήλωση διάφορων καταστάσεων) ελέγχου του περιεχομένου. Διότι ο νόμος δέχεται ότι προληπτικά δεν μπορεί να τα εποπτεύει διαρκώς (το moderation είναι επιλογή κι όχι υποχρέωση). Το αντιστάθμισμα είναι βέβαια ότι τους επιβάλλει να λειτουργούν με μεγάλη αμεσότητα (όπως επιβάλλεται από τη φύση του Διαδικτύου) όταν έχουν ενημερωθεί ότι υπάρχει παράνομο υλικό, στο πλαίσιο της υποχρέωσης τους για κατασταλτικό έλεγχο. Μπορεί να μην έχει δηλαδή προληπτική ευθύνη έχει όμως υποχρέωση μόλις μάθει ότι κάτι είναι παράνομο, να το αφαιρέσει. Κι αυτή την ενημέρωση, θα την έχει μετά από σχετικό αίτημα του θιγόμενου!

Κανένα από τα αρχεία που εικονίζονται εδώ δεν φιλοξενούνται πραγματικά σε αυτόν τον site.

Οι ιδιοκτήτες και δημιουργοί αυτής της ιστοσελίδας δεν είναι υπεύθυνοι για τη χρήση των αναφορών και των πληροφοριών που παρέχονται σε αυτή την ιστοσελίδα. Σε αυτή την ιστοσελίδα, παρέχονται μόνο συνδέσμοι απο άλλους πόρους. Όλες οι πληροφορίες και οι συνδέσεις παρέχονται αποκλειστικά για ενημερωτικούς σκοπούς και μόνο.

Αν είστε οι πνευματικοί δικαιούχοι του υλικού που δημοσιεύεται στην ιστοσελίδα και δεν θέλετε να εξαπλωθεί, θα είμαστε ευτυχείς να σας βοηθήσουμε με την αφαίρεση των κατάλληλων διασυνδέσεων.

Αυτό προϋποθέτει να μας στείλετε ένα μήνυμα, το οποίο θα αναφέρει ακόλουθες πληροφορίες:

1. Αποδεικτικά στοιχεία οτι το υλικό σας προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα:
- Σαρωμένο έγγραφο με σφραγίδα
- E-mail από τον επίσημο ιδιοκτήτη της εταιρείας
- Άλλα στοιχεία επικοινωνίας, που θα μας επιτρέπει να σας ταυτοποιήσουμε ως ιδιοκτήτη του υλικού αυτού.

2. Το κείμενο που επιθυμείτε να τοποθετήσετε, συνοδεύεται από ένα αφαιρούμενο μέσο.

Σε αυτό, μπορείτε να καθορίσετε πού και υπό ποιες προϋποθέσεις είναι δυνατόν να συλλεχθούν πληροφορίες, συνδέσεις με το οποίο έχουν αφαιρεθεί, καθώς και τα στοιχεία επικοινωνίας σας έτσι ώστε οι χρήστες να μπορούν να πάρουν από εσάς όλες τις πληροφορίες που τους ενδιαφέρουν σχετικά με αυτό το υλικό.

3. Απευθείας συνδέσεις με τις σελίδες που περιέχουν αναφορές σε δεδομένα που πρέπει να αφαιρεθούν.
(μορφης : http://ebroradio.blogspot.gr/2015/02/25_8.html)

Στη συνέχεια, μέσα σε 48 ώρες, το υλικό θα αφαιρεθεί και δεν θα είναι εφικτή η πρόσβαση στον δικτυακό τόπο.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο e-mail επικοινωνίας - info105.8@gmail.com
Εναλλακτικά επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο: 00306998062030

Γίνε κι εσύ μέλος της ιστοσελιδας μας